OFPOF

The Swords of Ditto İçin Yeni Video Yayınlandı

-
57
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
The Swords of Ditto İçin Yeni Video Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Duyurulduktan sonra yalnızca E3’te kısa video yayınlanan oyun için geçtiğimiz saatlerde 12 dakikalık yeni bir video daha geldi.

Adayı sarsan kötülüğün üstesinden gelmek için uğraşırken, sevimli ve tehlikeli bir dünya ile cesur tehditkar zindanları keşfedin ve büyüleyici bir köyde kahramanınızı geliştirin. Swords of Ditto’nun keyfini çıkarın ve keyifli karakterlerle, olağanüstü yağmalamayla ve kahramanca savaşlarla dolu unutulmaz bir macera için co-op bir arkadaşınızı bulacağınız yepyeni ve rengarenk video oyun Swords of Ditto için sonunda beklenen videolar ve tanıtımlar yayınlanmaya başladı.

Bilindiği üzere 2018 yılı içerisinde yayınlanması beklenen oyun, Benzersiz Maceralar Birbirine Bağlandı, Yalnız ve İşbirliğine Dayalı Maceracılık, Silahlar, Öğeler ve Çıkartmalar ve Ana Görevler ve Gizli Yan Görevler başlıkları altında birçok yenilik ve farklılıklar ile oyun piyasasındaki yerini almayı planlıyor.

İlk olarak E3 konferansında kendine yer bulan ve burada kısa tanıtımlar ile lansmanı yapılan video oyun için geçtiğimiz saatlerde 12 dakikalık bir uzun video daha yayınlandı.

Basit ve eğlenceli oyun içeriği ile oyunseverlerin şimdiden gönlünde taht kuran Swords of Ditto, harika bir illüstrasyon dünyasına sahip ve hem eğlenceli hem de renkli karakterleri barındırıyor.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık