OFPOF

The Sims 4 Oyununun Vampir Versiyonu Çıkıyor

-
142
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
The Sims 4 Oyununun Vampir Versiyonu Çıkıyor
178 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

EA'nın en sevilen oyunlarından birisi olan The Sims 4 oyununun Vampir yaması 24 Ocak tarihinde piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en ünlü oyun şirketlerinin başında gelen EA, en sevilen oyunlarından birisi olan The Sims'e yeni bir güncelleştirme getirme kararı aldı. The Sims'in en son çıkan oyunu olan The Sims 4 oyununa Vampir yaması getiriliyor. Özellikle Gta oyunlarında sürekli olarak gelen eğlenceli yamaların kullanıcılar tarafından çok sevilmesi ve kullanılmasını gören şirket aynı özelliği The Sims oyunlarında da denemişti. Son çıkardıkları The Sims 4 oyununda da bu özellik 24 Ocak'ta kullanıcılara getirilecek.

2014 yılında piyasaya çıkarılan The Sims 4 oyununu isteyen kullanıcılar Vampir yaması ile kullanabilecek. Bu güncelleştirilmiş oyunda karakterler vampirden oluşacak ve görünümleri de bu şekilde değiştirilecek. EA, bu oyunu bir paket halinde çıkarmayı planlıyor, paketin adı ise The Sims 4 Vampires oyun paketi olacak. Önceki oyunlardaki gibi karakterimiz bir vampir oluyor ve isterse insanları da vampir yapabiliyor. 

EA şirketi The Sims 4 Vampires güncelleştirmesinin kullanıcılar tarafından oldukça sevileceğini iddia ediyor. Şirket 24 Ocak tarihinde isteyen kullanıcıların The Sims 4 oyununu Vampir güncelleştirmesi ile yükseltebileceğini açıkladı. 24 Ocak tarihinden itibaren kullanıcıların yamaya ne tür bir ilgi göstereceğini bizlere zaman gösterecek.

Kaynak: gamerant.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık