OFPOF

The Evil Within 2 Oyununun Yönetmeninden Yeni Röportaj Geldi

-
70
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
The Evil Within 2 Oyununun Yönetmeninden Yeni Röportaj Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

10 gün sonra piyasaya sürülecek video oyun korku dolu sahneleri ile dikkat çekiyor.

Büyük finans bütçesi ile harika bir oyun olarak tanıtılan The Evil Within 2 korku dolu senaryosu ile cüret gerektirecek bir video oyundur.

The Evil Within 2 oyun direktörü John Johanas hayatta kalma korku oyunlarının ve özellikle de büyük bütçelerin büyük yayıncılar tarafından üstlenmesinin riskli olmasından yakındı ancak kendilerinin büyük ölçüde destek gördüğünü belirtti.

Ayrıca sözlerine devam eden oyun direktörü John Johanas "Büyük bir dehşet yaratmak kesinlikle zor," dedi. "Grafikler üzerinde büyük bir AAA korku oyunu yaptığınızda, son dakikaya kadar bir araya geleceğini görmüyorsunuz. İşleri etkili bir şekilde hesaplamak zor ve korku ile daha da fazlasını gerçekleştiriyor çünkü hata kabul etmeyen bir deneyim gerektiriyor.” dedi.

“Dedektif Sebastian Castellanos, kızı Lily'yi de içeren her şeyi kaybetti. Onu kurtarmak için STEM'in kabus dünyasına inmesi gerekiyor. Korkunç tehditler her köşeden ortaya çıkıyor ve hayatta kalmak için kendi düşüncelerine güvenmeli. Tek çıkış yolu geri çekilmek ve başka şansı yok” lansman metni ile de Steam üzerinden tanıtılan video oyun The Evil Within 2, şu sıralar yaklaşık olarak 70 dolar civarından satışa çıkarılmış durumda. 12 Ekim 2017 itibari ile Steam’deki yerini alacak video oyun Tango Gameworks firması tarafından geliştirilmiş ve Bethesda Softworks firması da yayın haklarını elinde bulunduruyor.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık