OFPOF

The Evil Within 2 Oyununun Hikayesi Çok Daha Derin Olacak

-
122
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
The Evil Within 2 Oyununun Hikayesi Çok Daha Derin Olacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Electronic Entertainment Expo 2017'de tanıtılacak olan The Evil Within 2 oyununda bizleri daha çok korku ve karmaşıklık bekleyecek.

Bazı söylentilerin ardından Bethesda şirketi, Electronic Entertainment Expo 2017'de The Evil Within 2 oyununun tanıtılacağını doğruladı. Hayatta kalma temalı bu oyun daha karmaşık bir öykü yapısının yanı sıra daha fazla korku vaat ediyor. Bethesda Game Studios Başkan Yardımcısı Pete Hines ve başlığın tasarımcısı John Johanas, The Evil Within 2'nin anlatı bölümünden ve bunun ne kadar karmaşık olacağından bahsettiler.
Öncelikle, oyun bizi bir kez daha hayatı olumsuzluklarla çevrili bir dedektif olan Sebastian Castellanos'a götürecek. Tango Gameworks'e göre, The Evil Within 2'nin gelişiminin ardındaki bu yeni hikaye, Sebastian'ın kurtuluşunun bir anlatımı olacak.

"The Evil Within 2, ilk oyunun olaylarının aslında devamı olacak. İlk oyunun olaylarından bu yana,  Sebastian'ın hayatı tamamen dağılmış durumda. Kimse ona cinayet davasında inanmıyor, alkolik olduğu ve bununla birlikte hayatının berbat  olduğuna inanıyor" diye açıklıyor Hines.

Bununla birlikte yapımcılar, Sebastian'ın arkadaşı olan Kidman, kızının öldüğünü ve Mobius'un onu bulduğunu ve onu kullandığını söylediler. Sebastian'ın hayat tarzını değiştirmesine ve yeni bir maceraya başlamasına neden olan temel sebep bu olacak.

Hikayeyle ilgili olarak, oyunun tasarımcısı Johanas şöyle yorumladı: "Karakterlere ve hikayeye daha çok odaklanan bir oyuna kesinlikle sahip olmak istedik. Bu sefer çok fazla uğraş verdik. Sebastian geri geliyor. Ve oyunun başından sonuna kadar gerçekten onunla birlikte yol alınacak ve onun karakter olarak evrimi görülecek" dedi.

The Evil Within 2 oyunu, 13 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC'de çıkacak.

kaynak(gametransfers.com)


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık