OFPOF

The Elder Scrolls Online Oyununa Bazı Değişiklikler Geliyor

-
46
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
The Elder Scrolls Online Oyununa Bazı Değişiklikler Geliyor
202 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

2014 yılında piyasaya çıkan oyuna gelen güncelleme ile artık kullanıcılar, kendilerine ait özelleştirilmiş konutları oluşturup kullanabilecekler.

4 Nisan 2014 tarihinde piyasaya çıkan ve çıktığı gibi de kullanıcıların yoğun ilgisine maruz kalan The Elder Scrolls Online oyunu yeni bir güncelleme yayınlayacağını açıkladı. 2014 yılına damgasını vuran ve en çok oynanan oyunların arasına giren bu kitlesel çok oyunculu rol yapma oyununda artık kullanıcılar, özelleştirilmiş konutları oyun içerisinde kullanabilecek. Yapımcı şirketten yapılan açıklamaya göre, "Homestead" adı verilen bu güncelleme kullanıcılara 2017 yılının ilk çeyreğinde dağıtılmaya başlanacak.

Gelen güncelleme ile birlikte The Elder Scrolls Online oyununda kitaplar, mobilyalar gibi yaklaşık 2000 tane yeni nesne kullanılabilir hale gelecek. Ayrıca kullanıcılar oyun içerisinde evler, malikaneler, mağazalar açabilecek ve içerisini istediği gibi döşeyip tasarlayabilecek. Eğer oyunda yeteri kadar para toplamış iseniz, bulunduğunuz adada hak iddia edebilir ve adayı satın alıp tek hakimi siz olabilirsiniz. Tabii tüm bunları yapabilmek için yeterli paranızın olması gerekiyor. Oyunda hemen para kazanmak isteyenler, Crown Store adındaki oyunun web sitesinde bulunan bölümden para satın alabilirsiniz.

Şirket yetkilileri bu güncelleme konusunda kendilerinden çok eminler ve kullanıcıların bu oyunu daha çok sevmesini sağlayacaklarını ifade ediyorlar. Güncelleme yayınlandıktan sonra nasıl tepki görür, onu zaman gösterecek.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık