OFPOF

The Darwin Project Video Oyunu E3’te Duyuruldu

-
71
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
The Darwin Project Video Oyunu E3’te Duyuruldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Henüz resmi çıkış tarihi belirtilmeyen hayatta kalma oyunu The Darwin Project senaryosu ile herkesi etkiledi.

The Darwin Project , Microsoft'un E3 konferansında tanıtılan kıyamet sonrası sağ kalım aksiyon oyunudur. oyun, 2015 yılında kurulan bağımsız Scavengers Studio'nun ilk unvanını alıyor. Yaklaşmakta olan bir buzul çağına hazırlanırken, gelecekteki insanlar kısmen eğlence ve kısmen bir bilim deneyi olan bir proje başlatıyor. The Darwin Project rekabetçi bir üçüncü kişi, çok oyunculu bir deneyimdir ve savaş royalı türünü yeniden keşfetmeyi taahhüt eder.

Oyuncular oyun sahası içerisinde diğer oyuncularla savaşmak zorundadırlar. Süreci tekrarlamak için oyuncular bir sonraki alana yerleştirilmeden önce, arenadaki herkes öldürülmelidir. Oyuncular, aşırı çevre koşullarında gezinmek ve diğer oyuncular için tuzakları kurmak zorundadırlar. Ayakta kalan son kişi olmak için kıyasıya mücadele örneği gösterecek bu akıl almaz senaryoya sahip video oyun oyun severlere kuşkusuz muhteşem bir deneyim yaşatacaktır.

Oyun, Kuzey Kanadalı Rockies'de bulunuyor ve fragman arka planda tehditkar bir şekilde uluyan kurtlara sahip. Silahlar temelsiz, melee adı verilen dövüş için bir balta ve menzil için yay ve ok görünüyor. Bununla birlikte, görünmezlik, kalkanlar ve radar gibi gelişmiş savunma ve izleme teknikleri mevcut gibi görünüyor. Oyun çok eğlenceli görünüyor, ancak rekabet edebilecek bir esport'un yönetilip yönetilmediği görülecek. The Darwin Project  Xbox ve Steam mağazalarında yer almaya başladı ancak henüz çıkış tarihi yok.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık