OFPOF

Tera, Playstation 4 ve Xbox One Oyun Konsollarına Geliyor

-
169
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Tera, Playstation 4 ve Xbox One Oyun Konsollarına Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

3 boyutlu fantezi temalı MMORPG tarzı oyun olan Tera, yeni nesil oyun konsollarına geliyor.

Blue Hole Inc tarafından geliştirilen En Masse Entertainment tarafından 2011 yılında Kore ve Japonya'da, 2012'de Kuzey Amerika ve Avrupa'da yayınlanan Tera, fantezi temalı devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORPG) olarak biliniyor. oyun, 2013 yılı Şubat ayında "Tera: Rising" olarak yeniden adlandırıldı.

Bugün oyunun hayranları için iyi bir haber geldi. Tera video oyunu PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için gelecek. Beklenildiği gibi oynaması ücretsiz olacak, bu da oyunu konsolda oynamak için para ödemek gerekmeyeceği anlamına geliyor.

Ancak maalesef En Masse Entertainment, oyunun bahsi geçen konsollar için ne zaman geleceği hakkında kesin bir bilgi vermedi, sadece bu yıl geleceği söylendi.

Oyunun ilk yayınladığı tarihten itibaren çok değiştiğini söylemekte fayda var ve PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için temiz bir hava gibi olacak. Ek olarak oyun aksiyon odaklı savaş özelliği ile geliyor, bu da konsollar için mükemmel olacağı anlamına geliyor. PC üzerinden oyunu oynayanların konsolları üzerinden de aynı keyfi alacağı söyleniyor.

Oyun eşsiz fantezi ayarı ile geliyor, aksiyon harika ve oyuncu ırkları biraz tuhaflaştırabiliyor, hayvan kulaklarına ve kuyruğuna sahip genç bir kız gibi.

En Masse Entertainment CEO'su Sam Kim son 5 yılda Tera'nın PC üzerinden yeni oyunculara ulaştığını belirtti. Kim, konsollar için oyunun büyük etki oluşturacağını düşündüklerini ve çok fazla oyuncunun Tera'ya hızlı bir şekilde alışacağını söyledi.

Kaynak: tnhonline.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık