OFPOF

Tekken 7, 2 Haziran 2017 Tarihine Kadar Çıkıyor

-
77
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Tekken 7, 2 Haziran 2017 Tarihine Kadar Çıkıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Tekken 7'nin yeni çıkmasıyla ilgili son gelişmeler hız kazandı. Oyun, 2 Haziran 2017 tarihine kadar dünya çapında yayınlanmaya başlayacak mı?

2 Haziran'a kadar Tekken oyun serisinin 7.si dünya çapında piyasaya sürülecek. Daha önce 18 Mart 2015'te Japonya'da bir arcade oyunu olarak piyasaya sürülen Only SP'nin eski bir raporu olan Tekken 7, "Tekken" serisinin dokuzuncu bölümü olarak Bandai Namco Studios tarafından geliştirilip yayınlanıyor.

Oyun, önceki modelleri gibi bire bir dövüşlere sahip. Bir tanesi diğer dövüş oyunlarından (Akuma Street Fighter'dan) geçen bir çapraz karakter olan ve en az on oynanabilir karakterden oluşan bir liste ile dövüşçü karakterleri listesi donatılmış olduğu bilgiler arasında. Oyun üreticisi Katsuhiro Harada, Tekken 7'nin hikayesinin Tekken 4'ünkine en yakın senaryoda olduğunu aktarıyor.

Shack News, DLC'nin tek tek satın alınabileceğini de aktaran Harada, ancak Season Pass'te yer aldığını ve pasoları olan oyuncuların üç DLC paketinin piyasaya sürülmesi sırasında 35 özel metalik kostüm alacaklarını belirtti.

Bandai Namco ayrıca, dünyanın her yerindeki sanatçılarla bir ortaklık kurarak oyuncuların yükleme ekranında gösterilen favori karakterinin görüntüsünü özelleştirmek için ücretsiz karakter panoları almalarını sağlayacaklarını bildirdi.

"Tekken 7", 2 Haziran 2017'de PC, PlayStation 4 ve Xbox One'da dünya çapında bir yayın için planlanıyor ancak resmi onay alınıncaya kadar net bir şey söylemek mümkün gözükmüyor.

Kaynak: ​www.telegiz.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık