OFPOF

Team Fortress 2 İçin Major Güncelleme Geliyor

-
123
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Team Fortress 2 İçin Major Güncelleme Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

10 yıldır oyunseverlerin gönlünde taht kuran Team Fortress için müjdeli haberler geldi.

Valve Corporation tarafından geliştirilen takım tabanlı ve çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunu Team Fortress 2 bilindiği üzere orijinal Quake modu Team Fortress'ın ve modun GoldSrc motoru yeniden yapımının devam oyunudur.

10 Ekim 2007 tarihinde ilk defa piyasaya sürülen oyun, Valve Corporation tarafından geliştirilmiş, Robin Walker ve John Cook tarafından tasarlanmıştı.

Xbox 360, Microsoft Windows, PlayStation 3, Linux ve Mac OS paltformlarında kendine yer bulan oyun için Valve Corporation, Electronic Arts, Buka Entertainment firmaları yayın haklarını elinde bulunduruyorlar.

10 yıllık geçmişi olan oyun için çok uzun bir süre sonra yeni geliştirmeler ve güncellemeler yayınlanacağı duyuruldu. Valve bir TF2 blog yazısında, yeni denge değişikliklerinin "büyük bir güncelleme" ile geleceği duyuruldu.

Ayrıca geliştirici firmadan değişikliklerin listesi, "çevrimiçi topluluk tartışmaları, e-postalar, oyun süresi verileri, tüm beceri aralıklarındaki oyuncularla yapılan sohbetler ve oyun testlerine dayanılarak" eksik değil, bunun yerine Valve'nin yönüne doğru ilerleyen bir "gizlice gözetleme"dir.

Yetkili kişiler tarafından, "Hem öğeler hem de sınıflardaki bazı değişiklikler üzerinde hala çalışılıyor ve "incelemeye hazır" değiller ve listelenen bazı güncellemeler yayınlanmasından önce değiştirilebilir.” şeklinde açıklama yapıldı.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık