OFPOF

Tangledeep 19 Temmuz'da Steam’de

-
72
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Tangledeep 19 Temmuz'da Steam’de
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçtiğimiz saatler içerisinde lansmanı yapılan video oyun için bir de trailer yayınlandı.

“Tangledeep tüm beceri düzeylerinin oyuncular için büyülü bir deneyim yaratmak için 16 bit grafik ve roguelikes ve zindan tarayıcılarının elemanları ile klasik SNES dönemi RPG ila birleştirir. Yeraltındaki köylerde, dünyanın hiçbir anıları olmayan bir ortamda sıkışıp kalırken, yukarıda bulunan şeyleri keşfetmek için sürekli değişen bir labirentten sağ kurtulmanız gerekir. Her oynadığınızda farklı olan genişleyen bir zindan keşfederken zengin, taktiksel, sıra tabanlı oyun deneyimini yaşayın. Tangledeep, özelleştirilebilir bir iş sistemine ve her oyun oynamaya tamamen yeni bir şekilde yaklaşmanıza izin veren yüzlerce tahsil öğesine sahiptir!” metni ile lansmanı yapılan ve ilk gösterimlere göre beğeni toplayan eğlenceli video oyun Tangledeep için bir de trailer yayınlandı.

Tangledeep, 19 Temmuz'da Steam'de kullanıma sunulacak ve 15 dolara satışa sunulacak. Tangledeep.com'da da ücretsiz ve ön alfa demosuna sahip olabilirsiniz.

Kuyu imkânı veren piksel sanatında sergilenen ve kıdemli tasarımcılar Andrew Aversa, Hiroki Kikuta ve Grant Kirkhope'un desteğiyle oluşturulan video oyun yeraltı köyleri ve zindan dünyasında "zengin, sıra tabanlı taktik savaş" özelliği ile dikkat çekiyor.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık