OFPOF

Tacoma, GOG’da Ücretsiz Erişime Açıldı

-
52
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Tacoma, GOG’da Ücretsiz Erişime Açıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

16 Ağustos tarihine kadar sürecek olan erişime şimdiden yüzlerce kişi olumlu puan verdi.

2088 yılında yüksek teknoloji ürünü bir uzay istasyonunda yer alan anlatı macerası olan video oyun Tacoma, “Görevinize devam ederken, istasyonun ekibinin nasıl yaşadığı ve çalıştığına ilişkin her detayı keşfedeceksiniz, bir tutsak hikayeye eklenen ipuçlarını bulacaksınız Afet karşısında güven, korku ve kararlılık oldukça önemli olacak.

Tacoma'nın merkezinde, tesisteki mürettebatın ana anlarının 3D kayıtlarını istasyonda yakalayan tesisin dijital gözetim sistemi var. Keşfettiğiniz gibi, yakalanan anların yankıları sizi çevreliyor.

Olayları her açıdan incelemek, keşfedilen çok katmanlı öyküyü yeniden oluşturmak için, bu karmaşık ve içiçe geçmiş sahnelerin fiziksel alanını geri sarma, ileri sarma ve hareket etme yeteneğini kullanacaksın.” metni ile tanıtımı yapılmış ve yüzlerce değerlendirme ile birlikte beğenilen bir oyun olduğu kanıtlanmıştı.

Steam üzerinden 10 dolar civarında satışa sunulan video oyun, Fullbright tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmıştı.

Polonya asıllı video oyun dağıtımcısı CD Projekt'in oluşturduğu Kıbrıs Cumhuriyeti merkezli video oyunu satış platformu GOG’dan ise bu oyuna sahip olmak isteyenler için bir müjde geldi ve oyun 16 ağustos tarihine kadar ücretsiz erişime açıldı.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık