OFPOF

Super Mario Odyssey, E3 2017 Etkinliğinde Tanıtılacak

-
68
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Super Mario Odyssey, E3 2017 Etkinliğinde Tanıtılacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nintendo, 13 Haziran 2017'de Los Angeles'ta yapılacak E3 etkinliğinde yeni oyunu Super Mario Odyssey'i tanıtacak.

Nintendo, dün E3 2017 planlarını açıkladı. Ayrıca katılımcıların ilk kez oynayabilmeleri için Super Mario Odyssey'in etkinlikte olacağını bildirdi.

Nintendo, Los Angeles'ta önümüzdeki ay başlayacak olan E3 şenlikleri için programını resmileştirdi. E3'ün, profesyonel şirketlerin yeni projelerinin, donanımlarının ve yazılımlarının çoğunu tanıttığı video oyunlarının yıllık toplantısı olduğunu hatırlatalım. Bu yıl Microsoft, özellikle yıl sonuna kadar mağazalarda beklenen yeni Xbox Scorpio konsolunu resmen deneyecek.

Nintendo standı, 13 Haziran'da öğle saatlerinde açılacak ve etkinlik boyunca yeni oyunların keşfedilebilmesi için katılımcıların, uzman basının ve halkın ziyaretlerine açık olacak. Oyunun tanıtımlarına bakılacak olursa, geçen yılın sonundaki oyun sunumundan sonra ilk kez oynanabilecek belirli bir Super Mario Odyssey oyunu böylece ortaya çıkmış olacak.

Nintendo oyun hakkında daha fazla ayrıntı vermeyi reddetti, ancak Süper Mario Odyssey'in sandbox tarzı bir macera olacağını biliyoruz. Bu yeni oyunda Super Mario Sunshine ve klasik Super Mario 64 gibi olacak. Ancak ayrıntılar 13 Haziran'daki E3 tanıtımında paylaşılacak.

İlginç olan ise E3 2017'nin bu sene ilk defa halka açık olacağıdır. Böylece katılımcılar oyunları denemek için bir süre sırada beklemek zorunda kalacak. Son olarak Super Mario Odyssey oyununun çıkış tarihi şimdilik belirsiz. Ancak bu sene sonunda oyunun Nintendo Switch ile çıkması bekleniyor.

Oyunun Tanıtım Videosu

Kaynak: gametransfers.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık