OFPOF

Subnautica Steam Üzerinden Erken Erişime Açıldı

-
80
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Subnautica Steam Üzerinden Erken Erişime Açıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ekim ayı sonunda raflardaki yerini almaya hazırlanan video oyun için tanıtım metni ve görüntüleri yayınlandı.

31 Ekim 2017 tarihinde oyun piyasasında yerini almaya hazırlanan ve geçtiğimiz gün Steam üzerinden tanıtılan Unknown Worlds Entertainment ekibi tarafından tasarlanan, geliştirilen ve yayın haklarının elinde bulundurulduğu yeni Macera, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim kategorileri video oyunu Subnautica oyun dünyasına yeni tanıtımlarda bulundu.

Steam üzerindeki lansman ise “Harikulade ve tehlikeli dolu yabancı bir su altı dünyasının derinliklerine inin. Mercan kayalıklarını, yanardağları, mağara sistemlerini ve daha fazlasını keşfetmek için el sanatları ekipmanı, pilot denizaltıları ve akıllı vahşi yaşam. Tüm bu zorluklar altında hayatta kalmaya çalışın.” şeklinde açıklandı.

Şu an erken erişim için 10 dolar civarında satışa sunulan video oyun gelişimine katkı yapmak isteyen ve tüm noktalarında oyunun etkin bir şekilde içinde yer alması için erken erişime izin verilen video oyun Windows ve Mac OS platformunda oynanabilecek ve düşük sistem gereksimleri ile de dikkat çekiyor.

Henüz lansmanının yeni yapılmasına rağmen toplamda 40 bine ulaşan olumlu inceleme notu alan video oyun Subnautica VR desteği ile de dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık