OFPOF

Stronghold 2, Steam Edition Modu ile Yeniden Doğuyor

-
111
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Stronghold 2, Steam Edition Modu ile Yeniden Doğuyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Özel Steam Edition modu ile Stronghold 2 oyun severler ile yeniden buluşuyor.

Steam üzerinden “Köylülerinize vergi ödetin, işkence yapın veya tedavi edin! Suçluları iyileştirmek mi, yoksa onları cezalandırmak mı? Savaşan Lord Barclay'dan kuşatma altındayken, zengin bir ziyafette jürinin tadını çıkarın.” lansman metni ile tanıtılan ve bir efsanenin geri dönüşü gibi müjdelenen video oyun Stronghold 2, Steam’a yepyeni özellikleri ve grafikleri ile birlikte geliyor.

2005 oyunu sadece Steong via The Stronghold Koleksiyonunda mevcuttu, ancak çok oyunculu sunucuları 2014'de kapatıldı. Stronghold 2: Steam Sürümü olarak adlandırılan bu bağımsız sürüm, sekiz oyuncunun çevrimiçi olarak büyük haritalar üzerinde rekabet etmesini sağlıyor. ''Deathmatch'taki muhalif ordularını yok et veya Kingmaker modunda yüksek değerli hedefleri öldür.''

Yeni Steam versiyonu altı ekstra harita, grafik iyileştirme, yeni bir kullanıcı arayüzü ve Steam Workshop desteği ile sunuluyor; bu da özel hazırlanmış haritalar üzerinde savaş yapabilmeniz anlamına geliyor.

Zaten Stronghold Koleksiyonuna sahipseniz, yeni basımı ücretsiz alacaksınız. Bunu yapmazsanız, %12 lansman indirimi içeren 12.74 $ / £ 10.19 fiyatlı olur. Karşılaştırma yoluyla, beş oyun koleksiyonu (orijinal Stronghold 2 ile birlikte) 19.99 dolardır.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık