OFPOF

SteamWorld Dig, Origin Üzerinden Ücretsiz Oldu

-
81
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
SteamWorld Dig, Origin Üzerinden Ücretsiz Oldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Steam mağazası için de özel optimize edilen video oyun kısa bir süre için Origin üzerinden ücretsiz erişime açılıyor.

7 Ağustos 2013 tarihinde ilk olarak oyun raflarında ve online mağazalardaki yerini almaya başlayan Image and Form International AB firması mühendisleri tarafından geliştirilen ve yayın haklarının ellerinde bulundurulduğu video oyun SteamWorld Dig, SteamWorld serisinin son ve en çok heyecan verici oyunu olmayı başarmıştı.

PlayStation 4, Nintendo 3DS, Wii U, Xbox One, PlayStation Vita, Microsoft Windows, Linux gibi birçok farklı platformda oynanması mümkün olan video oyun şuan Origin mağazalarında ücretsiz bir şekilde erişime açıldı.

''SteamWorld Dig, güçlü Metroidvanian etkileri olan bir platform madenciliği macerası. Tek ihtiyacı olan eski bir madencilik kasabasına geldiğinde, yalnız madencilik atölyesi olan Rusty rolünü üstlenin.'' metni ile tanıtılan video oyun son genişlemesinden sonra şu müjdeli haberi vererek online mağaza Steam üzerinde yer alarak oyun severleri sevindirmişti.

“Nintendo 3DS eShop üzerinde büyük bir etki yaptıktan sonra SteamWorld Dig'i PC / Mac / Linux'a getirmeye karar verdik. HD grafikleri, kazanımları ve daha fazlasını sunarak, oyun Steam için optimize edilmiştir!”

Geliştiricilerden yeni gelen haber ise yine oyun severleri sevindirdi ve habere göre oyun yalnızca sınırlı bir süre için Origin üzerinden ücretsiz olacağı açıklandı.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık