OFPOF

Steamworld Dig 2 İçin Son Trailer Yayınlandı

-
74
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Steamworld Dig 2 İçin Son Trailer Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yarın oyun severler ile buluşacak eğlenceli oyun için resmi bir detaylı trailer yayınlandı.

21 Eylül 2017 tarihinde yani yarın yayınlanacak Image and Form International AB firması mühendisleri tarafından geliştirilen, Robert Olsén tarafından tasarlanan ve yine Image and Form International AB firması tarafından yayın haklarının elinde bulundurulduğu video oyun Steamworld Dig 2 için detaylı bir trailer yayınlandı.

Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows, PlayStation Vita, Linux, Mac OS gib birçok platformda kendine yer bulacak video oyunun trailer’ı dün firma tarafından resmi bir şekilde yayınlandı. Oyun birçok oyun mağazasında ve online oyun mağazalarında da yer almaya hazırlanıyor.

“Metroidvania alevlerinde dövülmüş bu platform madenciliği macerasında derinlik kazımak, zenginlik kazanmak ve yeraltı dünyasının terörlerini ortaya çıkarmak.” metni ile Steam üzerinden tanıtımı yapılan video oyunun son detaylı trailer’ında yeraltı dünyasının güzelliği ve tehlikesi vurgulanıyor.

Henüz resmi bir fiyat etiketinin açıklanmadığı video oyunun oyun severler tarafından cüzi miktarlarda veya ücretsiz olması bekleniyor.

Ayrıca video oyun Steamworld Dig 2 On the House programı aracılığıyla Origin’de de yer alacak.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık