OFPOF

State Of Decay 2 İçin Yeni Görüntü Yayınlandı

-
61
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
State Of Decay 2 İçin Yeni Görüntü Yayınlandı
179 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

2017 yılı içerisinde beklenen oyun için yeni bir ekran görüntüsü yayınladı ve görüntü oyun severleri heyecanlandırdı!

Undead Labs firması tarafından geliştirilen Microsoft Studios’un yayınlanmasını üstlendiği Xbox One, Microsoft Windows platformlarında kendini göstermeye hazırlanan oyun State of Decay 2 için oyun severler gün saymaya başlayabilir.

2016 yılı içerisinde geliştirmelerde bulunulduğu ve çok daha fanstatik bir serüvene sahip olacağı söylenen oyun için yeni ekran görüntüleri de aktarılmaya başlandı. Böylelikle de 2017’nin ilk çeyreğinde çıkması planlanan oyunun piyasaya sürülmesi veya resmi olarak çıkış tarihi belirtilmesi an meselesi diyebiliriz.

Yeni yayınlanan oyun içi görüntüsünde bir zombinin tahta korkuluklara doğru yaslandığını ve harika bir manzaraya sahip gün batımı anı aktarılıyor. Bu da oyunun hem grafik kalitesini hem de hikayesinin sağlamlığını gözler önüne seriyor.

Bu resim hakkında State of Decay 2'nin sanat yönetmeni "Gerçekten de her şeyden daha fazla bir ruh hali parçası gibiydi" Decay Devleti, sessiz bir dünyadan gelen sessiz anları ve güzellikleri her zaman vurgulamaya çalışıyor ve olaylardaki anları noktalama konusunda çok yardımcı oluyordu.” dedi.

Yine firma yönetmenleri tarafında her ne kadar State of Decay 2 oyununun büyük ölçüde hazır olduğu açıklansa da hala geliştirmelerin bulunduğu ve en iyi halde oyun severler ile buluşturulmaya hazırlanıldığı belirtilmişti.

Kaynak: gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık