OFPOF

Star Wars: Battlefront II Beta Sürümü Yayınlandı

-
77
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Star Wars: Battlefront II Beta Sürümü Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Kasım 2017’de tam sürüme kavuşacak video oyun Star Wars: Battlefront II genel itibari ile beğeni topladı.

EA DICE tarafından Criterion Games ve Motive Studios'un katkılarıyla geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayımcılığı yapılacak olan FPS türünde bir video oyunu Star Wars Battlefront II’nin Beta sürümü yayınlandı ve hem oyun severler hem de editörler tarafından yorumlamalar gelmeye başladı.

İnsanlar şu ana kadar oyunun genelinden çok hoşnut, ancak ganimet kutusu ve ilerleme sistemleri konusunda bazı problemler yaşanmış durumda.

Oyunda silahlar, ek teçhizatlar, krediler, yıldız kartları, göstergeler, kıyafetler ve zafer pozları da dahil olmak üzere kazanılabilecek bir şey olduğu görüldü.

Oyundaki en güçlü öğelerin yalnızca oyun içi kazançlar yoluyla kazanılabilmesi ise bazı oyun severler tarafından çok beğenilirken bazıları tarafından da çok zor olacağı şeklinde yorumlandı.

Sandıklar ise Yıldız kartları, Outfits, Emotes veya Zafer pozlarının bir karışımını içerecektir. Oyuncular, meydan okumaları ve diğer oyun kilometre taşlarını tamamlayarak veya hediye para birimi olan hediye para ödülü veya Kristaller ile satın alarak sandıklar kazanıyorlar.

Geliştiricilerin yaptığı yorumda ise; “Oyunun herkes için eğlenceli olmasını sağlamak için sürekli olarak gerekli değişiklikleri yapacağız.” denildi.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık