OFPOF

Star Wars Battlefront 2'nin 2017'de Piyasaya Sürüleceği Duyuruldu

-
43
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Star Wars Battlefront 2'nin 2017'de Piyasaya Sürüleceği Duyuruldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Star Wars Battlefront 2'nin ilk fragmanı Nisan ayında yayınlanacak ve bununla birlikte bu yıl içerisinde oyun piyasaya sürülecek.

Star Wars Battlefront 2'nin ilk fragmanını Nisan ayındaki Star Wars Kutlamasında yayınlanacağını duyurduktan sonra Electronic Arts şirketi oyunun 2017'de piyasaya sürüleceğini bir tweet ile doğruladı. Daha önce de belirtildiği gibi fragmanın yayınlanacağı önceden belirtilmişti. Electronic Arts şirketi bu tweet'le nihayet resmi olarak Star Wars Battlefront 2'yi ilan etti. Proje her bakımdan henüz doğrulanmamıştı ancak son aylarda DICE'ın aldığı bazı sonuçlarla ile ilgili planları, oyunun büyük önemi göz önüne alındığında bunu açıklamanın neredeyse kaçınılmaz olduğu tartışılmıştı.
Şu anda Star Wars Battlefront 2 için bildiğimiz tek şey, Electronic Arts şirketinin bu oyun sayesinde çok büyük bir ses getirmek istiyor olması. Bunun yanı sıra, 2015 yılında piyasaya çıkan Battlefront'ta tamamen bulunmayan tek oyunculu mücadele modunu bu oyun tamamıyla içeriyor olacak.
Star Wars Battlefront 2, muhtemelen Star Wars Episode VIII: The Last Jedi ile birlikte bu sene mağazalarda yerini alacak. Ayrıca Aralık ayında çıkacak olan yeni Star Wars filmini konu alacak. EA Digital Illusions Creative Entertainment (DICE) şirketinin yeni geliştirmeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için geliştiriciler, Orlando'da Star Wars Kutlamaları'nın bir panelini düzenleyip, ilk fragmanı gösterecek. Hayranlar ise 15 Nisan'a kadar fragmanı beklemek zorunda kalacaklar.

kaynak: gametransfers.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık