OFPOF

Square Enix, Final Fantasy 15-2'nin Gecikeceğini Söylüyor

-
54
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Square Enix, Final Fantasy 15-2'nin Gecikeceğini Söylüyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Square Enix'in Hacime Tabata'ya göre, Final Fantasy 15-2'nin çıkmasını bekleyenler bir süre daha bekleyecekler.

Final Fantasy 15-2'nin kısa sürede yayınlanması muhtemel görünmüyor. Oyunun yönetmeni, Final Fantasy 15'in tam kapsamlı bir netice almasının pek muhtemel olmadığını belirtti.

Polygon'a konuşan Hajime Tabata, Square Enix'deki ekibin JRPG için daha küçük genişletmeler yapmaya odaklandığını ve tam bir netice yaratmanın hayranlar için uzun bir bekleme süresi sağlayacağını gösterdiğini belirtti.

"Bir IP ya da bir seride genişleyen tamamlayıcı netice modelini yaparsanız, belirli yollarla iyi" dedi. "Bunun negatif olması, hiçbir şeyi serbest bırakmadığınız çok geniş bir açık dönemin olmasıdır." dedi.

Final Fantasy 15, PlayStation VR'nin Kasım'daki Final Fantasy 15 Monster ve çok oyunculu merkezli Comrades genişlemesi de dahil olmak üzere bu yıl bir Dizi içerik düşüşü görüyor.

Tabata-san, "Bununla birlikte çalışmaya çalıştığımız şey hikayenin bitiminde eksik olan 10 yıllık tarihi tasvir etmek" dedi. Eğer bunu geleneksel olarak tam ölçekli bir devam senaryosu hazırlasaydık bu çok zor olurdu, ancak taraftarlarla devam eden ilişkiyi sürdürmekte gerçekten çok başarılı olundu, açıklamalarında bulundu.

Square Enix'in, bu ay yeni bir Final Fantasy 15 güncellemesi yayınlayacak olması da diğer bilgiler arasında yer alıyor.

Kaynak: www.psu.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık