OFPOF

Splatoon 2 Oyununun Çıkışı Doğrulandı

-
50
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Splatoon 2 Oyununun Çıkışı Doğrulandı
167 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nintendo platformunun en popüler oyunlarından Splatoon pek yakın zamanda yayınlanmaya başlayacak.

Nintendo EAD Group No. 2 tarafından geliştirilen ve Nintendo paltformlarında oldukça popülariteye sahip oyun Splatoon video oyunu pek yakın zamanda 2. Serisi ile yayınlanmaya hazır hale gelecek.

Son zamanlarda LAN işlevselliğinin yanı sıra yakınlarda duyurduğu Spectator Mode'un da ortaya çıkmasıyla birlikte; Nintendo, yaz lansmanı öncesinde mümkün olduğunca çok sayıda Splatoon 2 bilgisi hazırlamaya çalışıyor gibi görünüyor. Çünkü Nintendo platformlarının satışlarında ve kullanımlarında Splatoon oldukça büyük bir paya sahip diyebiliriz.

Nintendo yetkilileri, Splatoon 2 için Global Testfire Demo'nun 24-26 Mart tarihleri ​​arasında Nintendo Anahtarı'nda kullanıma açılacağı resmen açıkladı. Bu Global Testfire dönemi, orijinal Splatoon'un piyasaya sürülmeden önce Wii U benzeri açık bir beta sürümü gibi olacaktır.

Hafta sonu bir etkinlik yapacak Splatoon geliştiricileri bu sayede kullanıcıların yeni haritaları ve silahları görmesine de olanak sağlamış olacak. Böylelikle hem geliştirilmesi gereken noktalar görülecek hem de silahların işlevselliğini ve denge testini de denemiş olacaklar.

Splatoon 2 ile birlikte e-spor alanına da girmeyi planlayan Nintendo ayrıca Switch sahiplerinin de bu oyunu en iyi şekilde oynayabileceğini belirtti.

Kaynak: exp4all.net


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık