OFPOF

Splatoon 2 Oyununda Çıkan Sorunlar Düzeltildi

-
52
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Splatoon 2 Oyununda Çıkan Sorunlar Düzeltildi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nintendo Switch eShop sorunlarına hemen ulaşıyor ve Splatoon 2 geldiğinde ortaya çıkan sorunların şu an itibariyle düzeltilmiş olduğu görünüyor.

Splatoon 2 oyunu hakkındaki eShop ile ilgili sorunlar çözülmüş gibi görünüyor ve mağaza şimdi normal şekilde çalışıyor.

Splatoon 2 geldiğinde ortaya çıkan sorunların orijinal hikayesi ise şu şekilde:

Nintendo Switch ilk olarak eShop mağazasında satışa sunduğu Splatoon 2 oyunu ile ilgili olarak bazı sorunlarla karşı karşıya bulunuyordu, çünkü insanlar bir türlü mağazaya erişemediklerini bildiriyordu. Splatoon 2'nin o gün piyasaya sürülmesi ise, talihsiz bir zamanlama olarak görülmeye başlandı. eShop'a giriş girişimleri sonucunda da 2811-7504 hata kodu gözükür hale geldi.

Popüler oyun inceleme ve tanıtım sitesi olan GameSpot, ABD hesabından eShop'a giriş yapamadı, ancak bir Avustralya hesabından herhangi bir sayı ile oturum açılabildi. Her zamanki gibi, kilometre mesafesinin değişmesi, oyuncuların en azından bir bölümünü etkileyen bazı sorunların olması anlamına geliyor.

Splatoon 2 bugün, 21 Temmuz'da sadece Switch için lanse edildi. GameSpot incelemesi sonucu oyun 8/10 puan aldı. Gözlemci Kallie Plagge, "Orijinalin çoğunu oynadıysanız, devamını oynamak için oyunun kendine bağlayan yeterli güce sahip olduğunu görmüşsünüzdür. Oyuna yeni başladıysanız eğlenmek için harika bir yer" açıklamasında bulundu.

Kaynak: gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık