OFPOF

Spider Man Oyunu 2018 Yılından Önce Piyasaya Çıkmayacak

-
129
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Spider Man Oyunu 2018 Yılından Önce Piyasaya Çıkmayacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sony, yeni Spider Man oyunu ile tüm dünyada heyecan oluşturmayı başardı, ancak yeni oyun 2018'den önce gelmeyecek.

Güçlü bir düşman bir helikopter ile kaçtıktan sonra, Spider Man, New York gökdelenleri ve vinçler arasında hızla ağ atarak helikopteri kovalamaya başlar.

Animasyonlar, Spider Man'in her hareketin kendisinden beklediğiniz tüm çeviklikle tepki vermesiyle üst seviyeye ulaşmıştı. Bethesda'nın gösterisi ve Ubisoft'un brifingi gibi diğer konferanslar dahil edilse bile, Sony etkinliğinden yaklaşık 4 kat (3.6) daha popüler olmayı başarmıştı.

Sony, E3 2017 basın konferansı sırasında heyecan verici bazı haberler açıkladı. Spider-Man, 2018'de PlayStation 4'e özel olarak piyasaya çıkacak. Ratchet and Clank, Resistance ve en son olarak Sunset Overdrive'ı oluşturmak için bilinen yüksek kalitede bir geliştirici olan Insomniac'tan gelecek. oyun muhteşem görüntüye sahip bir açık dünya oyunu olacak gibi görünüyor.

Detroit: Become Human oyununun çıkış tarihi henüz belli olmadı, ancak oynanış görüntüsünü ve David Cage'in verdiği kararları gösteren yepyeni bir fragman ile geldi.

Spider Man'in düşmanlara karşı savaşması Batman: Arkham oyunlarını anımsattı. Spider Man'in kalabalık New York şehrinin üstünde helikopterle kaçan düşmanını takip ettiği bir oyun kesiti gösterildi. Ancak her ne kadar beklenirse beklensin Sony ve Marvel, Spider-Man oyununu 2018 yılına kadar kullanıcılar ile buluşturmayacak.

kaynak(leicesterpost.com)


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık