OFPOF

Spartan Fist İçin İlk Trailer Yayınlandı

-
85
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Spartan Fist İçin İlk Trailer Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Trailer ile birlikte Steam üzerinden de duyurulan video oyun için resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Spartan Fist 2018 yılı içerisinde çıkması beklenen eğlenceli ve Aksiyon, Bağımsız Yapımcı kategorisi oyunlarından biriydi ve oyun severlere geliştirici Glass Bottom Games  tarafından Steam’de yer alacakları müjdesi geldi.

Henüz resmi çıkış tarihi net olarak açıklanmasa da video oyun ilk trailer geliştirici Glass Bottom Games tarafından yayınlandı ve beğeni topladı.

Steam üzerinden ise “Etkili Spartan Fist olmak için çalışırken, birinci şahıs ocağında şöhret, servet ve şan için mücadele edin. Emma Jones olarak oynamaya devam edin, onu tutmak için çalışan aşağıdan-doktora çalışan bir dedektif, içki serseminize dokunduğunuzda öpücükler patlatırlar. Her oynamak istediğinizde farklı olan bir arena üzerinde gezinin ve yolunuza savaşırken, cılız ve cılız punk pixilated dünyayı inceleyin.” metni ile lansmanı yapılan video oyun yalnızca ingilizce dilini destekleyecek ve düşük sistem gereksinimi ile birçok oyun severin gönlünde taht kurabilecek minimal ve alternatif bir oyun olarak kalabilecek.

Minimum Dual Core 2GHz Intel or 2.8GHz AMD sistem gereksinimi olan video oyun ayrıca ATI Radeon X1600 veya NVIDIA GeForce 7600 ekran kartlarında çalışabilecek.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık