OFPOF

Sonic Forces ile Green Hill Bölgesi de Geliyor

-
47
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sonic Forces ile Green Hill Bölgesi de Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

2017 yılında yenilenmiş hali ile oyun piyasasındaki yerini alacak Sonic Forces, klasik Green Hill Bölgesi heyecanını yeniden yaşatacak.

Bir zamanların tüm atari ve konsol oyunlarında yer almış ve oyun piyasasını kasıp kavurmuş sonic oyunu 2017 içerisinde yepyeni tasarımı, oyun motoru, grafik kalitesi ve oyun hızı ile yenilenerek raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Sonic Team firması tarafından tüm geliştirmeleri yapılan, dünyanın en büyük oyun yapımcı, geliştirmeci ve yayıncılarından Sega’nın yayın haklarını elinde bulundurduğu Sonic Forces, şu an PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında oynanabilir halde.

Sonic Forces’in maziyi hatırlatan görünümü ve oyun heyecanı ile birlikte meşhur Green Hill Bölgesi de geri dönüyor.

Sega, hatırlayabileceğiniz müzik ve ses efektleriyle birlikte klasik Green Hill Bölgesi'nin yeni sürümünü gösteren yeni bir Sonic Forces oyun görüntüleri yayınladı.

Bu yeni gelen görüntülerin PlayStation 4, Xbox One, PC veya Nintendo gibi platformlardan hangisi oynanırken çekildiği belli olmuyor ama oyun kalitesi ve oyun motoru performansı oldukça başarılı gözüküyor.

The Hedgehog Engine 2 adı verilen yeni bir oyun motoru ile geliştirilen video oyunu, Steam gibi online mağazalarda da yer alacak.

Kaynak: gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık