OFPOF

Soğuk Kış Günlerinde Sizi Can Sıkıntısından Kurtaracak 7 Oyun

-
891
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Soğuk Kış Günlerinde Sizi Can Sıkıntısından Kurtaracak 7 Oyun
0 izlenme
Ofpofer
-

Canınız mı sıkılıyor? Bilgisayarda yapacak bir şey bulamıyor musunuz? İşte sizi can sıkıntınızdan kurtarabilecek 7 oyun.

7. Fortnite Battle Royale

Fortnite Battle Royale

Epic Games tarafından piyasaya sürülen, PUBG ile ünlenen Battle Royale modunun en iyi örneklerinden birisidir. Basitçe anlatmak gerekirse uçan bir otobüsle bırakıldığınız savaş arenasında en son hayatta kalan kişi olmaya çalışıyoruz. Oyunu indirebilmek için gerekli olan boş alan 18 GB.

6. Unturned

Unturned

Oyunda grafik değil içeriğe önem veren, hayatta kalma oyunlarını seven oyuncuların büyük ihtimalle seveceği bir zombilere karşı hayatta kalma oyunudur. Oyunda yapabileceğiniz çok fazla şey var. Ağaç kesip ev yapabilir, şehirlerden silah toplayıp zombilere karşı macera yaşayabilir ve hatta bu maceraya arkadaşlarınızı bile dahil edebilirsiniz.

5. League Of Legends

League Of Legends

Büyük ihtimalle reklamını görmüş olacağınız bu oyun, 2009 tarihinde çıktı. Günümüze kadar kendini baya bir geliştirdi ve şimdi dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri. Dota 2'ye çok benzeyen bu moba oyunu, gerçekten can sıkıntınızı geçirebiliyor. Fakat oyunda eşyalar, karakterler, karakterlerin yetenek komboları ve bunun gibi bir çok karışık bilgiler bulunuyor. Yani öğrenmesi zor, ama öğrendikten sonra oynaması da bi o kadar eğlenceli olan bir oyun.

4. Prototype 2

Prototype 2

Çok sevilen ve bol bol vahşet içeren Prototype serisinin 2. oyunu olan Prototype 2'de ana karakterimiz olan James Heller Irak'ta savaşmaktayken eşinden muhtemelen alabileceği haberi alıyor. İnsanları zombileştiren Mercer virüsü ailesinin bulunduğu muhitte yayılıyor. Heller bu haberi alır almaz savaş falan dinlemeden eve geri dönüyor. Fakat geç kaldığını anlıyor. Heller'ın intikamını bir oyuncu olarak siz alıyorsunuz ve hakkındaki önemli bazı bilgileri öğreniyorsunuz. oyun gerçekten insanı saran bir yapıya sahip.

3. Rules Of Survival

Rules Of Survival

Listemizin 3. sırasında yine bir Battle Royale oyunu yer alıyor. Rules of Survival ilk olarak mobil platforma çıkmıştı. Fakat oyuna olan ilginin yoğun olduğunu farkeden NetEase Games, oyunu PC için de çıkardılar. Oyunu anlatmak için seçebileceğimiz en iyi cümle "PUBG gibi bir oyun." olurdu. Fakat sistem gereksinimleri ve kapladığı alan gerçekten çok düşük. Yani düşük sistemlerde bile oynanabilir olması, oyunun en önemli özelliklerinden biri.

2. Goat Simulator

Goat Simulator

Oyunda bir keçisiniz ve neredeyse istediğiniz her şeyi yapabiliyorsunuz. Haritasında bol bol Easter Egg yani Süpriz Yumurta bulunduran bu oyunun tek kötü yanı ücretli olması.

1. Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2

Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir güzel zombi oyunu daha. Bu oyunda da 4 kişi olarak başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar gitmeye çalışıyorsunuz. Tabi yolda sizi bekleyen yığınla zombi var. Aralarında bazı özel zombiler de bulunuyor. Bu özel zombileri öldürerek daha fazla puan kazanıp arkadaşlarınızı yenebilirsiniz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.