OFPOF

SNES Classic Edition Konsolları Yarın Satışa Çıkıyor

-
90
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
SNES Classic Edition Konsolları Yarın Satışa Çıkıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nintendo şirketinin üzerinde uzun zamandır çalıştığı yeni oyun konsolları SNES Classic Edition 29 Eylül tarihinden itibaren satışta olacak.

Nintendo oyun şirketi uzun zamandır retro tasarımlı oyun konsolları üzerinde çalışmakta idi. Nihayet şirket çalışmalarını tamamladı ve yarından itibaren SNES Classic Edition adlı oyun konsollarını satışa çıkaracağı duyuruldu. Haftalar önce Nintendo şirketi, SNES Classic Edition konsollarının 29 Eylül 2017 tarihinde piyasaya çıkarılacağını duyurmuştu. Şirket konsolun stoklarını hazırladı ve artık piyasaya çıkarılmaya hazırlandı. amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan insanlar bu konsollara anlaşılan oyun mağazaları üzerinden sahip olabilecek.

Nintendo şirketinin "Super Nes Classic" olarak tanımladığı SNES Classic Edition konsollarının fiyatı da netleşti. SNES Classic Edition konsollarının fiyatı 80 dolar olacak. Bunun yanı sıra SNES Classic Edition konsolunu satın alan kullanıcılar Final Fantasy III, Kirby Super Star, Street Fighter II Turbo, Super Mario Kart ve daha önce yayınlanmamış olan Star Fox 2 gibi 21 oyuna da ücretsiz olarak sahip olabilecek.

Nintendo hayranı olan birçok oyunseverer artık nefeslerini tutarak 29 Eylül gününü beklemeye başladı. Retro bir tasarıma sahip olan SNES Classic Edition konsollarına sahip olmak için sadece 1 gün kaldı.

Kaynak: gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık