OFPOF

Sleeping Dogs, Just Cause ve We Happy Few Oyunlarının Film Uyarlaması Yapılacak

-
85
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Sleeping Dogs, Just Cause ve We Happy Few Oyunlarının Film Uyarlaması Yapılacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dj2 Entertainment, projeyi hazırlamak için Compulsion Games ile birlikte çalışıyor ve iki şirket de mükemmel bir senaryo için çalışmakta.

Variety tarafından Cuma günü açıklanan proje, Pitch Perfect ve My Big Fat Greek Wedding gibi klasiklerin ardındaki prodüksiyon şirketi Gold Circle Entertainment tarafından yönetilecek. Dj2 Entertainment, projeyi hazırlamak için Compulsion Games ile birlikte çalışıyorlar. Şirketin CEO'su Dmitri M. Johnson ve baş içerik sorumlusu Dan Jevons filmi yapmaya karar verdiler. Ön hazırlık aşamasının çok erken safhalarında, dj2 ve Gold Circle şu anda projenin yazarları için sabırsızlanıyor.

Compulsion Games geliştiricisi bu projede, oyunun, karanlık mizahı ve merkezdeki temel temalarını korurken filme nasıl uyarlayacağı konusunda gerçekten sağlam fikirlerlerle çalışılmış durumda. Ayrıca şirket We Happy Few oyununa aşina değil. 1960'lı yıllarda oyunun esaslı bir İngiliz kasabası şeklinde bir açık hava cezaevinde geçen korkulu bir hayatta kalma oyunu. Mahkum isyanını bastırmak için bütün hapisaneye dünya'yı pastoral bir harikalar diyarı şeklinde gösteren Joy adlı bir ilaç veriliyor. Oyuncunun günlük  dozunu almayı reddetmesi üzerine oyuncu, şehrin gerçek korku ve korkunç gerçeğini keşfediyor.

Hala We Happy Few oyunu Steam da erken erişimdeyken bir film için düşünülen ilk erken erişim oyunudur. oyun satışa geçtiğinde filmin gelişiminin nasıl ilerleyeceği sorusu bizi gerçekten meraklandırıyor.

Bu proje, dj2'nin videogame film yapımındaki ilk tecrübesi değil.Aynı zamanda şirket hem Sonic the Hedgehog, hem de Sleeping Dogs filmlerini üretmişti. Ayrıca, Shogun'un canlandırdığı Dizi ve Hawken adlı kısa metrajlı bir film içinde yardım etmişlerdi.

Potansiyel bir proje olarak opsiyon haline getirilmiş olmakla birlikte, We Happy Few filminin iyi bir izlenme oranına kavuşacağını garanti etmiyoruz.Bildiğiniz gibi senaryo yazımı süreci zorlu bir iştir. Bakalım bu iki şirket bu işin altından kalkacaklar mı? 

 

Kaynak: pcgamesn.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık