OFPOF

Skyrim, Creation Club Aracılığıyla Hayatta Kalma Moduna Geçiyor

-
74
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Skyrim, Creation Club Aracılığıyla Hayatta Kalma Moduna Geçiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bethesda, Skyrim Creation Club için bir Survival Mode'u yayınlayacağını açıkladı ve bu mod sadece bir hafta ücretsiz olacak.

Bethesda, Skyrim Creation Club için bir Survival Mode'u yayınlayacağını açıkladı ve henüz piyasaya çıkmadığı halde bu Steam beta sürümünü şimdi seçebiliyorsunuz. Cezaya meraklıysanız çekici bir moddur: açlık, yorgunluk ve hava koşullarına dayalı hayatta kalma sistemleri ekler ve seyahatinizi de hızlandıramazsınız.

Ancak modun kendisi özgür olmayacak gibi görünüyor. Yeni gelen haberlere göre, "Hem PC hem de konsol oyuncuları tercih edilen platformda bir kez başlattıktan sonra Survival Modunu sadece bir hafta boyunca ücretsiz alacaklar." Hiçbir bedel belirtilmediği halde, çatışmadığınız sürece kendinizi bu cezalandırma moduna tabi tutamayacağınız anlamına gelir.

Yine de, muhtemelen küçük bir ücret (ve benzer topluluk tarafından geliştirilen modların muhtemelen ücretsiz olduğu gerçeğini gözden kaçırdığınızı varsayarsak) ödeyeceğinizi ödemeyi kabul ederseniz, oldukça iyi görünüyor. Harita, iklim bölgelerine ayrılmıştır; bunların hepsi, mücadele etmek için farklı seviyelerde hazırlık gerektirir. Survival modunda, nehirlerin derinliklerine sıçramayacaksınız, çünkü su çok soğuksa sizi öldürebilir. Bu arada, sağlık eskisi gibi yeniden oluşmayacak ve seviyelendirilmesi bir yatağa uyuma ihtiyacı duyacaktır. Böylelikle oyun daha gerçekçi olacaktır.

Kaynak: www.gamesradar.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık