OFPOF

Skylar & Plux Mayıs Ayında Çıkıyor

-
75
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Skylar & Plux Mayıs Ayında Çıkıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Grip Digital tarafından piyasaya sürülecek oyun Skylar & Plux için resmi çıkış tarihi açıklandı.

Skylar & Plux Grip Digital tarafından geliştirilen macera dolu bir oyundur. PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında yer alacak oyunun Mart ayı içerisinde yayınlanacağı resmi olarak duyuruldu ve Steam’deki yerini aldı.

Skylar & Plux: Adventure on Clover Island, gençliğimizin 3B platformcularına olan tutkuyla bağlı bir saygıdır. "Aksiyon dolu maceraya çıkın, güzel bir cenneti keşfetmenize ve kötülükten kurtarmanıza yardımcı olan aletler toplamaya başlayın." sloganı ile Steam’de yer alan oyun için oyun severler şimdiden heyecanlandı ve zaman geçirilebilecek bir oyun olarak görülmeye başlandı.

Ayrıca Skylar & Plux: Adventure on Clover Island, klasik oyun, eğlenceli aletler ve çocukluk maceralarımızı anımsatan muhteşem, renkli bir dünyada ortaya çıkan efsanevi 3D platformer türünü tutkuyla canlandırıyor.

Aksiyon dolu bir maceraya çıkın, güzel bir cenneti keşfetmenize ve yıkımdan kurtarmanıza yardımcı olan aletleri toplayın. Acımasız ve cesur kahramanımız Skylar Lynxe ve güvenilir yardımcı Plux Owlsley ile görevleri tamamlayın.

Yeni bir trailer yayınlayan Grip Digital firması, piyasada ilk defa yer alacak Skylar & Plux oyununun özellik tanıtımlarını, 3D grafiklerini, macera dolu senaryosunu kısaca özetledi.

Oyunun Tanıtım Videosu

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık