OFPOF

Shenmue 3 İçin Dilekçe Kampanyası Başlattılar

-
56
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Shenmue 3 İçin Dilekçe Kampanyası Başlattılar
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dreamcasthub, Shenmue 3'ü Nintendo Switch Rajesh'e getirmek için bir dilekçe kampanyası başlatıyor.

Shenmue500K ekibi, Shenmue 3'ü Nintendo Switch'e getirmek için YS Net'i ikna etmek için bir dilekçe başlattı. Yazarlara göre, Nintendo'nun yeni konsolu, oyunun kurallarını değiştirmek için çok çaba gösteren ve bunun için çok emek veren cesur bir platform olarak görülüyor. Bununla beraber SEGA Dreamcast gibi, Shenmue'un üçüncü bölümünü bu ekipte fazlasıyla arzuluyor.

Belge iyi bir sayıda imzaya ulaştığında, Nintendo Switch için Shenmue 3'e karşı toplumun ilgisini çekmek adına YS Net'in dikkatini çekecek.
 
Bu yılın başlarında, Shenmue'nun ilk iki bölümünün potansiyel olarak yeniden dağıtılmış versiyonları için bir ticari marka haline getirildi, ancak şimdi projenin varlığı için daha somut bir hale ulaşıldı. Atlus ABD'ye yakın bir kaynağa göre, Shenmue 1 ve 2'nin yakında yeniden dağıtılacağını ve hangi platformlarda (muhtemelen PlayStation 4, Xbox One ve PC) olduğu bilinmediği halde aynı pakette olacağını belirtti ama bunu söylemek için çok erken.

Oyunun piyasaya tekrardan 2017 yılı için sürülmesi planlanıyor. Ancak 2018 yılına kadar Shenmue 3'ün piyasaya çıkması zaman alabilir. Aslında eleştirmenlerin beğenisine rağmen Shenmue'nin ilk iki bölümünü oynamayan çok sayıda oyuncu var. Bu nedenle üçüncü bölüm, "crowdfunding" yolunu oyuna katmak zorunda kaldı.

Kaynak: gametransfers.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık