OFPOF

Serial Cleaner Oyunu Yükselişini Sürdürüyor

-
109
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Serial Cleaner Oyunu Yükselişini Sürdürüyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Steam ve diğer mağazalardaki satışlarda ve incelemelerde yükselişe geçen Serial Cleaner, farklı senaryosu ile dikkat çekiyor.

"Alevinden geç, gölgelerini al ve tren vagonuna atla, işe koyulma zamanı... Çete için profesyonel temizleyici olarak. Bu şık 70'ler temalı 2D stealth/action oyununda kanı vakumla, cesetleri kaldır ve delilleri sakla." Notu ile Steam üzerinden lansmanı yapılan Serial Cleaner oyunu, hem Steam üzerinde hem de oyun piyasasında yükselişe geçmiş durumda.

29 Eylül 2016 tarihinde ilk olarak piyasaya sürülen Serial Cleaner için oyun eleştirmenleri kısa bir inceleme metni yayınladı ve oyunun yükselişindeki noktalara dikkat çekerek eğlenceli ve eşsiz bir tecrübe sunduğu belirtildi.

Tamamıyla farklı bir ayara rağmen, Serial Cleaner oyunu erken Metal Gear oyunlarıyla ortak noktalara sahiptir. Üst bakış açısı ve yüksek teknoloji ürünü araçların olmaması, bekçi yollarını ezberlemeye ve fark edildiklerinde kaydedilen noktalara geri döndüğünüz anlamına gelir.

Tekrar düşen kamo pelerinleri veya robot yardımcıları yok, sadece düzeylerin o kadar uzun olmadığı ve yakalanırsanız anında tekrar deneme fırsatı bulacağınız bilgisi var.

Tahmin edebileceğiniz gibi, bu oyunda siber-teröristlerle savaşmaya ya da savaş alanına aşık değilseniz, bunun yerine 'temizleyici' olarak işe atılırsınız. Cinayetten sonra içeri giren ve bütün delilleri temizleyen biri olarak.

Polislerin suç mahallerini korumak konusunda biraz daha dikkatli olabileceğini düşünmüş olabilirsiniz, ancak Serial Cleaner, şükür ki Metal Gear'dan daha az ciddiyet içeriyor diyebiliriz.

Kaynak: metro.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık