OFPOF

Scalebound İçin Windows Desteği İptal Edildi

-
9
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Scalebound İçin Windows Desteği İptal Edildi
78 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Xbox yöneticileri ve Oyun tasarımcısı tarafından yapılan açıklamalar ile iptal edilen proje oyunun riske girdiğini de belirtti.

Xbox ve Microsoft kullanıcılarını yakından ilgilendiren ve heyecanlandıran çalışma bazı aksaklıklar olsa da devam ediyor. Artık Xbox içi uygulamalarını Windows üzerinden oynama imkanı sunacak bu çalışma birçok oyun severi şimdiden çok heyecanlandırmış ve dört gözle çıkacak oyunları bekliyorlardı.

Özellikle 2017 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen FPS ve Ejderhalar dünyasını bir araya getirecek heyecan içinde beklenen oyun Scalebound, Platinum Games tarafından geliştirilmeye devam ediyor.

Ancak Xbox patronunun yaptığı açıklamalarla bu oyunun Windows için entegre edilmesinde sıkıntılar ve riskler yaşandığını belirtti. Ayrıca Platinum Games video oyun tasarımcısı Hideki Kamiya da bu tarz açıklamaları Twitter üzerinden yaptı. Kamiya böyle bir entegrenin oyun açısından da çok riskli olduğunu belirtse de Xbox cephesinden bu işten vazgeçmemek için ellerinden geleni yaptıklarını söylediler. Ayrıca Twitter üzerinden kullanıcılardan ve oyunu bekleyenlerden özür dileyen firma yetkilileri her ne olursa olsun tüm riskleri de göz önünde bulundurarak yeni yollar deneyebilecek ekipleri ve stüdyoları ile çalışmalar yapacaklarını belirttiler.

Her ne kadar bu tarz atılımlar ile oyun severleri heyecanlandırsa da Xbox henüz en büyük rakibi Sony’in gerisinde diyebiliriz.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık