OFPOF

Rumu, Gelecek Hafta Piyasaya Sürülüyor

-
73
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Rumu, Gelecek Hafta Piyasaya Sürülüyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Eğlenceli senaryosu ile Rumu video oyunu için yeni bir trailer daha yayınlandı.

Bir elektrikli süpürgenin eğlenceli ve macera dolu anlarını yaşatmaya hazırlanan Rumu video oyunu gelecek hafta oyun piyasasındaki yerini almaya başlayacak. Ekim ayında açıklanan Rumu, korkunç ve terk edilmiş bir evde yer alan elektrikli süpürgenin adımlarını takip ederek yeni bir dünyayı keşfetme arzusunu konu alıyor ve şehir içerisindeki macera dolu anları gözler önüne seriyor.

13 Aralık'ta piyasaya sürülecek video oyun Rumu, Robot House ekibi çalışanları tarafından geliştirilirken Hammerfall Publishing firması tarafından yayın hakları elinde bulunduruluyor. Bununla ilgili detaylı bir bilgi edinmek için, Ekim ayında PAX'ın baş tasarımcısı “Terk edilmiş bir evden kaçmak istersiniz ve gizli geçitleri keşfedersiniz. Siz artık evdeki görevinizden uzakalaşmışsınızdır ve zoraki mücadeleler ile karşı karşıya kalırsınız. O bir elektrikli süpürge ama içerisinde bir kedi var sanki.“ demişti ve bu eğlenceli video oyundan çok umutlu olduklarını açıklamışlardı.

Steam üzerinden Macera, Basit eğlence, Bağımsız Yapımcı kategorilerinde yer alan Rumu, şu an için yalnızca Windows platformunda oynanabilir olacak.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık