OFPOF

Riot Games’ten Yeni Oyun Geliyor

-
162
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Riot Games’ten Yeni Oyun Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Teemo's Adventure isminde olacağı iddia edilen video oyunun Çin’de satışa çıkacağı da belirtildi.

Niko Partners analisti Daniel Zhuge, League of Legends stüdyosundaki Riot Games’in eserlerinde yer alan yeni bir oyunun dikkatini çektiğini belirtti. oyun Teemo's Adventure olarak adlandırılıyor ve Çin'de satış için yeşil ışığın yandığını gösteren GPC onaylı oyunların bir listesinde yer alıyor.

Los Angeles/Kaliforniya merkezli bir oyun yapım ve dağıtım şirketi Riot Games, League of Legends, Vapor Trail: Hyper Offence Formation gibi önemli oyunların da geliştiricisidir.

Belki de yeni bir Dizi tek kahraman LoL Maceraları başlatılabileceğini gösteren tam kapsamlı bir video oyunun olacağı belirtilen Teemo's Adventure için ilk ipuçları ve hikaye ise henüz netlik kazanmasa da şöyle olacak; Teemo asıl olarak, "The Swift Scout", LoL oyuncularından çokça nefret edilen bir League of Legends Şampiyon Ligi’dir. Niko Partners analisti Daniel Zhuge video oyunun şimdilik sadece PC versiyonu ile yer alacağını bildiğini diğer platformlar için de geliştirmelerin zamanla olabileceğini belirtti. Oyunun ilk olarak ise Çin’de satışa sunulabileceği ve daha sonrada Avrupa ülkelerine gelebileceğini de açıklayan Niko Partners analisti Daniel Zhuge henüz net bilgilerin firma tarafından yayınlanmadığını söyledi.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık