OFPOF

Resident Evil Oyunları Xbox One ve Xbox 360'ta İndirime Girdi

-
47
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Resident Evil Oyunları Xbox One ve Xbox 360'ta İndirime Girdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Xbox One ve Xbox 360 oyun konsolları için Residen Evil'in birçok oyunu büyük indirime girdi.

Microsoft şu anda Xbox 360 ve Xbox One üzerinde büyük bir satış indirimi başlattı ve sonuç olarak Resident Evil video oyunlarından oluşan büyük bir oyun serisinin fiyatlarının önemli bir ölçüde düşmesine yol açtı.

Xbox One'da Resident Evil Super Bundle, Resident Evil Revelations 2 – Season Pass ve Resident Evil Revelations 2 Deluxe Edition oyunları %60 indirime girdi. Resident Evil: Deluxe Origins Bundle, Resident Evil Triple Pack, Resident Evil 6, Resident Evil 5, Resident Evil 4, Resident Evil 0 Complete Costume Pack ve Resident Evil oyunları ise normal fiyatının yarısına elde edilebiliyor. Resident Evil 0 oyunu için %40 indirim yapıldı ve Resident Evil 7: Biohazard oyunu ise %25 indirim aldı. Resident Evil 7: Biohazard Deluxe Edition sürümünün fiyatı ise %17 indirime girdi.

Xbox 360 oyun konsolunda ise Resident Evil CODE: Veronica X ve Resident Evil Operation Racoon City fiyatları %75 düşerken, Resident Evil 5 ve Resident Evil 6 artık %65 daha ucuz oldu. Resident Evil 4 ve Resident Evil 5 Untold Stories Bundle ise %60 indirim aldı. Resident Evil, Resident Evil 0, Resident Evil 0 Complete Costume Pack ve Resident Evil Revelations 2 Season Pass oyunlarında %50 indirim yapıldı.

Özel indirim boyunca ayrıca incelemeye değer diğer dijital içerikler arasında NBA 2K17, FRU ve Slender: The Arrival gibi oyunlar da bulunuyor. İndirimli oyunların tamamı konsoldaki "Mağaza" sekmesinde bulunuyor.

Kaynak: onmsft.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık