OFPOF

Resident Evil 7, Amazon Platformunda İndirime Girdi

-
40
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Resident Evil 7, Amazon Platformunda İndirime Girdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sadece bugüne özel Resident Evil 7 oyunu Amazon sitesinde 60 Dolar'dan 40 Dolar'a indi, dileyenler Amazon sitesine girip oyunu satın alabilir.

24 Ocak 2017 gününde piyasaya çıkan Resident Evil 7 oyunu ile ilgili beklenmedik bir gelişme yaşandı. Henüz piyasaya çıkmasının ardından 1 ay bile geçmemişken oyun Amazon sitesinde indirime girdi. Piyasaya çıkış fiyatı (tüm platformlarda) 60 Dolar olan Resident Evil 7 oyunu sadece bugüne özel 40 Dolar'a satılmakta. Amazon sitesine gidip istediğiniz platforma ait Resident Evil 7 oyununu 60 Dolar yerine 40 Dolar vererek bugün satın alabilirsiniz.

Amazon sitesi ile Resident Evil 7 oyununun yapımcısı olan Capcom şirketi arasında geçtiğimiz günlerde bir anlaşma yapılmıştı. Bu anlaşmanın ayrıntıları bugün ortaya çıktı. Anlaşmaya göre bugün Amazon sitesinden kutu şeklinde yani online indirme yöntemi olmadan alınan Resident Evil 7 oyunları 20 Dolarlık bir indirime sahip oldu. Kullanıcılar Resident Evil 7 oyununu kutusuyla aldığı zaman 60 Dolar yerine 40 Dolar ödeyecekler, ancak dijital yöntemler ile almak isteyen kullanıcılar indirimden faydalanamayacak.

Capcom şirketinden yapılan açıklamaya göre Resident Evil 7 oyunu ilk çıkış tarihinden itibaren toplamda 3 Milyon adet kopya sattı. Şirket yetkilileri Mart ayının sonuna kadar bu rakamın 4 Milyona ulaşmasını bekliyor.

 

kaynak: gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık