OFPOF

Red Dead Redemption Haritası GTA 5'e Modifiye Ediliyor

-
67
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Red Dead Redemption Haritası GTA 5'e Modifiye Ediliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

PC versiyonunun çıkmaması ile eleştirlen Red Dead Redemption için GTA 5 ile birleşeceği iddiası ortaya atıldı.

18 Mayıs 2010 tarihinde oyun severler ile buluşan oyun, VGX Yılın Oyunu Ödülü ve diğer birçok ödüllere de sahiptir. Rockstar San Diego, Rockstar North, Rockstar Leeds, Rockstar New England tarafından geliştirilen oyununun yayın hakları ise Rockstar Games, ak tronic Software & Services GmbH firmalarında bulunuyor. PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarında giriş yapan oyunun, PC versiyonunun bulunmaması ve geliştirilmemesi çok kez eleştiri almasına sebep olmuştu.

Ancak oyun dünyasında yeni bir söylenti var. PC versiyonu geliştirilmeyen Red Dead Redemption GTA 5 ile birleşiyor ve oyun piyasasında yeni bir heyecan yaratmayı planlıyor.

Bu aşamada, Red Dead Redemption'ın PC'ye asla gelmeyeceğini ve geliştirmemeyi devam ettireceğini kabul edeceğiz (bunun gerçekleşeceğine dair bir garanti yok). Harita tamamıyla uyumlu hale gelebilir, ancak mod dersler farklı halde olacaktır.

Red Dead Redemption 5 henüz tüm dünyasını vaat etmiyor ancak bu mod ile en azından orijinal oyunun haritasını GTA 5'e getirmeye umut veriyor. GTAforums sayfası, geçişi gerçekleştiren gerçek oyun öğelerine atıfta bulunmamakla birlikte, üçüncü parti çok oyunculu FiveMFiveReborn gibi müşteriler desteklenecek; yani en azından harita üzerinde kullanıcılar birbirini vurabilecek.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık