OFPOF

Rapper ve Gitaroo Man Oyunları Birleştiriliyor

-
24
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Rapper ve Gitaroo Man Oyunları Birleştiriliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

PaRappa the Rapper ve Gitaroo Man oluşturacakları yeni oyunun PC versiyonu üzerinde durulacağı iddia edildi.

6 Aralık 1996 tarihinde itibaren alternatif oyunlar arasında her zaman şirin ve eğlenceli oyun olarak yer almış PaRappa the Rapper video oyunu sonunda PC versiyonuna kavuşabilir.

Masaya Matsuura tarafından tasarlanan oyunun, dünyaca ünlü oyun geliştirici ve yayınlayıcısı Sony Interactive Entertainment tarafından yayın hakları elinde bulunduruluyor ve oyun, Sony Interactive Entertainment, NanaOn-Sha, SIE Japan Studio firmaları tarafından ortak bir şekilde geliştirilmişti. Ayrıca PlayStation 4, PlayStation ve PlayStation Portable platformlarında oynanabilir haldeydi.

PaRappa ve Gitaroo Man devs Project Rap Rabbit üzerinde güçlerini birleştirme iddiası ile gündemde yer almaya başladı.

21 Haziran 2001 tarihinde ilk olarak piyasaya sürülen ve PlayStation 2, PlayStation Portable platformlarında oynanabilir halde olan Gitaroo Man, Koei ve iNiS firmaları tarafından geliştiriliyor.

Rapper ve Gitaroo Man şimdiye dek PC versiyonu ile yayınlanmamıştı. Ancak bu yeni tasarlanacak oyun, yeni senaryoya sahip olacak ve karakter birleştirmeleri yapılacak. Özellikle de PC versiyonu ile oyun raflarında yer alacağı ve Steam gibi online mağazalarda da satılacağı söylentiler arasında yer alıyor.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık