OFPOF

Rainswept Oyununun Demosu Çıktı

-
73
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Rainswept Oyununun Demosu Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Rainswept cinayet gizemlerini çözme meraklıları için harika bir video oyun olacak.

Frostwood Interactive firması çalışanları tarafından bir süredir geliştirilen, yine Frostwood Interactive firmasının yayın haklarını da elinde bulundurduğu, Macera, Bağımsız Yapımcı türlerinde Steam üzerinden de sayfaya sahip olan, 2018 yılının ortalarında tam sürüme kavuşması beklenen video oyun Rainswept demo sürüme kavuştu.

“Dedektif Michael Anderson, görünüşte basit bir dava ile polis güçlerine yardım etmek için küçük bir kasaba Pineview'a gider. Bir gün bir olayda mutfakta bir çifti ölü bulurlar, yerli halk bunun bir cinayet ve intihar olduğunu düşünür. Dedektif Michael Anderson ise her şeyi ayrıntısına kadar incelemeye başlar.” metni ile Steam üzerinden de tanıtımı yapılan video oyun bugünden itibaren değerlendirme almaya da başlayacak. Windows ve MacOS sürümleri ile yer alan Rainswept, oldukça düşük grafik ve sistemlerde çalışabilmektedir.

Demo, sizi 7 Ekim 1996'daki yağmurlu bir sabah suç mahalline götürüyor ve buradaki gizemli cinayeti çözmenizi istiyor. Demo sürümünün ardından, Frostwood geliştiricileri geri bildirimler ile de oyunun geliştirilmeye devam edeceğini belirtti ve bu konu ile ilgili olarak da blog yazısı yayınladı.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık