OFPOF

PUBG Oyununa Xbox One Güncellemesi Geldi

-
57
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
PUBG Oyununa Xbox One Güncellemesi Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisi olan PlayerUnknown's Battlegrounds oyununa bugün Xbox One konsolu güncellemesi geldi.

2017 yılında piyasaya çıkmasına rağmen oyun dünyasında bomba etkisi yaratan ve senenin en çok oynanan oyunları arasında kendine yer bulan 
PlayerUnknown's Battlegrounds oyununa yeni bir güncelleme geldi. 2017 yılında "The Game Award for Best Multiplayer Game" ödülüne layık görülen PlayerUnknown's Battlegrounds oyununa bugün Xbox One güncellemesi geldi. Xbox One konsoluna sahip olan kullanıcılar oyuna gelen yeni güncellemeye bugünden itibaren sahip olabilirler.

Xbox One konsolundaki PlayerUnknown's Battlegrounds oyununda kullanıcılardan gelen şikayetler üzerine yeni bir güncelleme yayınlandı ve birçok sorun çözüldü. Oyunda yaşanan çeşitli donma ve kilitlenme sorunları çözülürken, oyuna performans optimizasyonu seçeneği de geldi. Silahların geri tepmesinde yaşanan sorunlar yeni güncelleme ile düzeltildi.

PlayerUnknown's Battlegrounds Version 1.0 adlı güncelleştirmeye Xbox One kullanıcıları internet üzerinden kolayca sahip olabilirler. PlayerUnknown's Battlegrounds, bu güncelleştirme ile konsol dünyasında da adını duyurabilme imkanına sahip olabilecek.

Kaynak: express.co.uk

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık