OFPOF

PUBG, Çöl Haritasına Özel Yeni Kamyon Tasarladı

-
128
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
PUBG, Çöl Haritasına Özel Yeni Kamyon Tasarladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Tae-Seok Jang, PUBG’ın çöl haritası için yeni geliştirilen kamyon tasarımını oyun severler ile paylaştı.

Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyun olan PlayerUnknown's Battlegrounds oyun severlerin dünyasında harikalar yaratmaya devam ediyor. Hem senaryosu hem görüntü kalitesi hem de oynanabilirlik açısından şu an en iyi oyunlardan biri olarak sayılan hatta Steam gibi birçok online oyun mağazasında zirvede yer alan PlayerUnknown's Battlegrounds gün geçtikçe yenilikler ile de oyunu daha da heyecanlı hale getiriyor. Bu seferlik yenilik haberi ise tasarım başkanı Tae-Seok Jang tarafından geldi ve çöl haritası için yeni bir kamyonunun tasarlandığı açıklandı.

Bluehole Studio, PUBG Corporation firmalarının ortak olarak geliştirdiği ve Xbox One, Microsoft Windows platformlarında oynanabilen PlayerUnknown's Battlegrounds tasarım ekibi bu kamyon için Eylül ayından bu yana çalışmaların yapıldığını belirtti. Stratejik ve özellik olarak çöl haritası için en uygun aracı tasarladıklarını belirten PlayerUnknown's Battlegrounds ekibi, en iyi tasarıma sahip kamyonu pek yakın sürede oyun severler ile buluşturacaklarını müjdelediler.

7 Aralık'ta The Game Awards'da yeni haritalar ve özellikleri için açıklamalarda bulunacak PlayerUnknown's Battlegrounds geliştiricileri bu tarihte güncellemelerin ne zaman olacağını resmi dille açıklamış olacak.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık