OFPOF

Psychonauts 2 İçin First Playable Yayınlandı

-
55
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Psychonauts 2 İçin First Playable Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

2018 yılı içerisinde gelmesi beklenen video oyun görüntüleri ve senaryosu ile beğeni topladı.

Double Fine oyun geliştirme ve yayınlama firması Psychonauts serisini devam ettireceği, yenilenmiş arayüzü ve senaryosu ile Psychonauts 2 video oyunu için henüz resmi çıkış tarihi açıklamasa da içeriği ve oyun detaylarını gösterdiği prototip oyununu erişime açtı.

Double Fine firması "İlk Oynanabilir Hal” denilen First Playable modunu, sanat, animasyon, teknoloji, tasarım, sinema gibi tüm bölümler arasındaki yeni boru hatlarını ve iş akışlarını test etmek için oyun severlerin erişimine açtı ve geri bildirimler ile oyunun değişime devam edeceğini açıkladı.

Oyunun ilk Playable modu için firma geliştiricisi "Bunların hepsini ön prodüksiyon süresince test ettik, ancak bu, tüm sistem, sanat, oyun ve teknolojinin aynı yerde çalıştığı tam olarak oynanabilir bir oyun yığını yaratmak için ilk büyük girişimimizdir.” dedi. 2018 yılı içerisinde raflardaki yerini almaya başlayacak video oyun Psychonauts 2, Double Fine Productions mühendisleri tarafından geliştirildi ve Starbreeze Studios firması tarafından yayın hakları elinde bulunduruluyor.

Merakla beklenen video oyun PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, Mac OS platformlarında oynanmaya hazır olacak.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık