OFPOF

Ps4 ve Pc Platformlarının Sevilen Rpg Oyunu Ni No Kuni 2'nin Yayın Tarihi Ertelendi

-
79
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ps4 ve Pc Platformlarının Sevilen Rpg Oyunu Ni No Kuni 2'nin Yayın Tarihi Ertelendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünyanın en ünlü oyun şirketlerinden Bandai Namco'nun efsane oyunu ertelenme haberi ile hayranlarını sarstı...

oyun dünyasının en önde gelen şirketlerinden Bandai Namco PC ve PS4 platformlarına çıkacak olan merak uyandıran RPG oyunu 'Ni no Kuni II: Revenant Kingdom's'ın yayım tarihini 10 Kasım 2017'den 19 Ocak 2018'e ertelediğini açıkladı. Oyun geliştirme departmanının genel müdürü Akihiro Hino yaptığı açıklamada tam bir Ni no Kuni 2 deneyimi sunmak için ek zamana ihtiyaçları olduklarını belirterek özürlerini sundu.

Akihiro Hino oyun severleri "Oyunun yayınlanmasını dört gözle bekleyen kişilere özür dilerim, ancak taraftarların eğlenmek için sabırsızlanabileceği derin ve tatmin edici bir tek oyuncu deneyimini sağlamaya çalışacağımıza emin olabilirsiniz" diyerek teselli etti.

Ayrıca Ni No Kuni 2'nin çok oyunculu içeriği ile ilgili yanlış anlaşılmayı da netliğe kavuşturan açıklamada Hino 'E3 etkinliği sırasındaki bir röportaj sırasında yanlış yorumlama sebebiyle oyunun çok oyunculu bileşenleri içerdiği öne sürülmüştü , ancak durum böyle değil' şeklinde son noktayı koydu.

Hino bunu "Ni no Kuni 2 çok oyunculu içeriğe sahip olmayacak , genel olarak çevrimiçi içeriği sorduğunu düşündüğüm mülakat sorusunu yanlış anladım ve cevabım oyun içi olayların çevrimiçi duyurulmasıyla ilgiliydi ve bunun sonucunda oyunun çok oyunculu içerikler içerdiğine dair bir izlenim verdim." şeklinde açıklama yaptı.

Ni no Kuni 2 PlayStation 4'te de oynanabilecek. Bu yılın başlarında, Ni no Kuni II'nin seride bir ilk yaşatarak PC'de de piyasaya sürüleceğini belirtelim.

Kaynak: gamespot.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık