OFPOF

Project CARS 2 Sonbaharda Geliyor

-
40
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Project CARS 2 Sonbaharda Geliyor
149 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Slightly Mad Studios CEO'su Ian Bell yaptığı açıklamalar ile müjdeli haberi verdi.

İlk versiyonu 6 Mayıs 2015 tarihinde piyasaya sürülen ve Slightly Mad Studios firması tarafından geliştirilen, Bandai Namco Games tarafından ise yayınlanma haklarına sahip olan Project CARS, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformlarında kullanılıyordu.

Project CARS 2 için ise firmanın yeni çalışmalar yapıldığı ve geliştirmelerde bulunduğu belirtilmişti.

Slightly Mad Studios CEO'su Ian Bell, yaptığı açıklamalarda yeni oyunun sonbahar aylarında çıkabileceğini ve resmi olarak duyurabileceklerini belirtti.

Bir oyun haberleri ve incelemeleri sayfasına yaptığı açıklamada Bell, "Cari durumumuzun şu an ki durumuna göre, ancak sonbaharda yeni versiyonu çıkartabilir ve duyurabiliriz. Artık bir gecikmenin olduğunun farkındayız ve oyun severler tarafından birçok talep de alıyoruz, ancak biz yalnızca iyi olacağımız bir işi yapmak isityoruz. Tamamıyla ekonomik yönden satışı olması için bir oyun geliştirmek istemiyoruz. Bu yüzden çok dikkatli bir şekilde planlanmış bir oyun geliştirmek istiyoruz. Hafta veya aylar sürmeden önce, planlamalara ve çalışmalara başlamayı düşünüyoruz. Muhtemelen sonbaharda da oyun severleri yeni versiyon ile buluşturmuş olacağız.” dedi.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık