OFPOF

Project CARS 2 Oyununa Yeni Mclaren 720s Gelecek

-
54
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Project CARS 2 Oyununa Yeni Mclaren 720s Gelecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Project CARS 2 oyununa gelecek olan yeni McLaren 720S; PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinden sürüş keyfini yaşatacak.

Cenevre Uluslararası Motor Show'da bugün tanıtılacak olan McLaren 720S, 2017 sonlarında PlayStation 4, Xbox One ve PC için Project CARS 2 oyununda yer alacak.

Slightly Mad Studios'daki uzmanlarla yan yana çalışan McLaren Automotive uzmanları arasındaki aylarca süren yakın işbirliğinden sonra, yeni 720ps (710hp) gücündeki süper araba, Project CARS 2'ye otantik olarak hazırlanmış güzel tasarımı ve asfalt ağlatacak performansıyla karmaşık biçimde yeniden oluşturuldu.

720S, yeni ikiz turbo 4.0 litrelik V-8 motora sahip ve 341 km/saat hıza kadar çıkabilen bir güce sahip. 0'dan 100 km/saat hıza ise 3 saniyeden bile kısa sürede ulaşmayı başarabiliyor.

Sürücüler, 720S'in otantik sınırlarını ve kullanımını, McLaren Automotive tarafından onaylanan PlayStation 4, Xbox One ve PC için Project CARS 2'de keşfedebilecekler. Yeni McLaren 720S ile Proje CARS 2'de dünyanın en saf otomobillerinden birinde gerçek otantikliğin ham gücünü ve heyecanını yaşayacaklar.

Proje CARS 2 şu anda PEGI 3 olarak derecelendirildi. oyun 2017 yılının sonlarında PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. Oyuncular resmi Proje CARS 2 web sitesi üzerinden daha detaylı bilgi alabilirler.

Kaynak: develop-online.net


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık