OFPOF

Popmundo Oyuncularını En Çok Zorlayan 9 Başarı

-
471
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Popmundo Oyuncularını En Çok Zorlayan 9 Başarı
0 izlenme
Ofpofer
-

Ülkemizden çokça oyuncuyu barındıran çevrimiçi rol yapma oyununun en zor başarılarına bir bakalım.

Çevrimiçi rol yapma oyunu Popomundo'nun en zorlu başarılarıyla karşınızdayız. Eski oyuncular için nostalji tadında, yeni oyuncuların bize hak vereceği en uğraştırıcı ve herkeste bulunmayan başarıları bir araya getirdik.

Evet o zaman başlayalım! Sahneleri sallayan bir star mısınız? Yoksa hem doktor hem de iyi bir zombi avcısı mı?

1. Big Bang, Popmundo Festivali, Popopalooza

Big Bang, Popmundo Festivali, Popopalooza

Eğer gerçek bir starsanız bu geleneksel yarışmalardan en az birini kazanmanız gerekir. Alacağınız başarı puanları da cabası.

2. 128.000 Zombi Öldürebilmek

128.000 Zombi Öldürebilmek

Zombi öldürme başarılarının şahı olan 128.000 zombiyi haklamak tabii ki kolay değil ama rengarenk simgesi için bile fazlasıyla değer. Bir de bunun 2 gün ağzına kadar zombi dolu patikalarda kalarak kazandığınız ''Hiçbir Zombiden Korkmuyorum'' ve ''Ölüler Dize Kadar'' başarıları var ki, gerçekten her yiğidin harcı değil!

3. Nashville'de Şeytanı Yenmek

Nashville'de Şeytanı Yenmek

Şeytanı mükemmel konser vererek kendimize hayran bıraktığımızda zevkten dört köşe olduğumuz gerçek.

4. Sıralamalar ve Albüm-Single Satışları

Sıralamalar ve Albüm-Single Satışları

Zirvede olmayı kim sevmez? müzik grubunuzun kim kazanıyor listesine girmesi çok havalı, üstüne bir de single-albüm satışlarınız dünya genelinde bomba etkisi yarattıysa sizden şöhretlisi artık Michael Jackson herhalde.

5. 1000 Hasta

1000 Hasta

Sabırla 1000 hasta iyileştirebilmek en meşakatli başarıların başında geliyor. Hipokrat yemini etmedik belki burada ama azimli bir doktorsanız, sarı sarı parlayan bu başarıyı elde etmek bayağı mutlu ediyor.

6. Mars'a da Gittik Beraber, Ay'da da Yaşadık

Mars'a da Gittik Beraber, Ay'da da Yaşadık

Ve karşınızda son eklenen başarılardan uzay başarıları. Zor olmasının en önemli nedeni başarıyı almanız için en az bir 10 gününüzü medeniyetten uzakta geçirmek.
Sonunda verdiği ödülleri düşünürsek az bile!

7. Paparazi

Paparazi

Paparazi listesine girmekten daha zor bir şey varsa o da kesinlikle o gün çektiğiniz fotoğrafın yayınlanabilmesidir! Yeteneklerinizi en gelişmiş seviyeye getirip en iyi fotoğraf makinesini de kullansanız, birileri sizden daha iyi fotoğraflar çekecektir. E ne diyelim biraz şans işi. Bu sebepten profesyonel fotoğrafçıları bir hayli zorladığı yadsınamaz bir gerçek.

8. 2000 Kişiden İmza Toplamak

2000 Kişiden İmza Toplamak

Şöhreti %60'ın üzerinde 2000 kişi bulmak için şehir şehir elinde defter gezmek bu listede olmazsa olmazdı. Zor olması bir yana, ciddi bir sabır isteyen bir başarı. Kolay mı oyun evreninde birbirinden farklı ve şöhreti yüksek iki bin kişi bulmak...

9. 3000 Konser Verdim

3000 Konser Verdim

Popmundo'da bir oyun yılı 56 güne eşit ve günde iki konser verdiğimizi düşünürsek siz hesap edin 3000 Konser Verdim başarısını ne zaman alırız. Gerçekten kendini müzik hayatına adamış oyuncuların alabileceği uzun soluklu bir yol. Bu sebepten öyle herkesin elde edebileceği bir şey değil!


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.