OFPOF

Pokemon Go'ya Efsanevi Kuş Geliyor

-
134
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Pokemon Go'ya Efsanevi Kuş Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Pokemon Go'da bugünden itibaren efsanevi kuş serisinden birisini yakalamak mümkün olacak. Ancak sadece kısa bir süreliğine.

En yeni efsanevi Pokemon, pokemon go'da görülmeye bugün başlanacak. dünya çapında oyuncular Team Instinct'in maskotu Pokemon'u Zapdos'la savaşma ve yakalama şansına sahip olacaklar.

Önceki üç efsaneye benzer bir şekilde, elektrik tipi kuş yalnızca sınırlı sürede Gyms Raid Battles'da görülecektir. Oyuncular takımlarına eklemeden önce, güçlü Pokemon'u yıkmak için diğer eğitmenlerle bir araya gelmeleri gerekecek. Yendikten sonra, Zapdos'u koleksiyonlarına ekleme şansı olacak.

Zapdos, efsanevi Pokemon'dan bugüne kadar onaylanmış olan son karakter. İlk iki karakter olan Lugia ve Articuno, Chicago'da yapılan Pokemon Go Festivalinin ardından yayınlanmıştı. Moltres ise geçen hafta Raid Battles'ta satıldı. 

Zapdos sadece 14 Ağustos tarihine kadar kullanıma sunulacak, bu nedenle oyuncuların Electric tipini ekibine eklemeyi umuyorlarsa, hızlı davranmaları gerekecek. Son efsanevi kuş Ho-Oh'un da yakın bir zamanda geleceği düşünülüyor ancak Niantic henüz kesin bir bilgi vermedi. 

Bu arada, Avrupa'daki Pokemon Go oyuncuları şu an  bazı nadir pokemonlarla karşılaşma şansına sahipler; Kangaskhan gibi  bölgeye özgü canavarlar bu ay kıtanın farklı şehirlerinde görünecek. Avrupalı oyuncuların yakında canlı maçlara katılma şansı da olacak; Niantic, yaz ve sonbahar boyunca Avrupa'da bir Dizi Safari Zone etkinliği düzenleyecek.

Kaynak: www.gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık