OFPOF

Pokemon GO Sevgililer Günü İçin Oyun İçi Etkinlik Yapacak

-
46
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Pokemon GO Sevgililer Günü İçin Oyun İçi Etkinlik Yapacak
196 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

14 Şubat yaklaşıyorken Pokemon GO oyuncularına bir haber geldi. Oyunda etkinlik amacıyla pembe renkli pokemonlar yakalanacak.

Niantic nihayet en yeni Pokemon GO etkinliğini ilan etti: Sevgililer Günü! Görünüşe göre, bu kez etkinlik biraz alışılmadık olacak. Bunun nedeni, stüdyonun daha önceden bir açıklama yapma zahmetine bile girmemesi oldu. Yeni etkinlik gece saatlerinde gizlice getirildi.

Herhangi bir açıklama yapılmaması sonucunda oyuncular merak içindeler ve şu sıralar ne gibi yeniliklerin yapıldığını öğrenmeye çalışıyorlar. Etkinlikle özellikle, ne tür pokemonların oyuna geldiği de merak konusu oldu.

Forbes tarafından belirtildiğine göre, markanın yeni pokemon go etkinliğinin ana odağı pembe pokemonlar oldu. Böyle bir etkinlik Sevgililer Günü'nün genel temasıyla eşleşiyor.

Şimdiye kadar, onaylanan pembe Pokemon GO pokemonları; Chansey, Porygon ve Clefable. Listede ayrıca Cleffa, Igglybuff ve Smoochum gibi pokemonlar da bulunuyor. Geri kalan pokemonlar ise Exeggcute, Clefairy ve Jigglypuff. Lickitung ise diğerlerinden biraz daha farklı. Bunun nedeni ise Chansey ve Porygon'un yanında gösteren en nadir türlerden biri olduğu doğrulanmıştı. Tabii ki, listenin bu yeni Pokemon GO olayı gerçekleştikçe daha da genişletilmesi bekleniyor. Gelmesi muhtemel yeni pokemonlar da var, bunlar Slowbro, Slowpoke ve Wigglytuff. Ayrıca Mr. Mime ve Mew gibi pokemonlar da gelebilir.

Ancak şunu da belirtmek gerekir ki bu etkinlik Niantic tarafından henüz doğrulanmadı. Bir açıklama yapılana kadar gayriresmi olarak kalacak gibi duruyor.

Kaynak: www.itechpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık