OFPOF

Pokemon Go Oyununun Server Sisteminde Sorun Tespit Edildi

-
108
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Pokemon Go Oyununun Server Sisteminde Sorun Tespit Edildi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Son yılların en sevilen mobil oyunlarından olan Pokemon Go oyununun sahip olduğu server sisteminde sorun olduğu Niantic tarafından açıklandı.

Son günlerde oyun dünyasının başı server sorunları ile büyük dertte. Geçtiğimiz günlerde Destiny 2 oyununun server sisteminin büyük sorunları olduğu ve bu yüzden bakıma alındığı öğrenilmişti. Bugün sabah saatlerinde ünlü oyun şirketi Niantic Pokemon Go oyunu hakkında bir basıl bildirisi yayınladı. pokemon go oyununun server sisteminde bazı hataların tespit edildiği açıklanırken, yetkililer en kısa zamanda bu sorunun çözüleceğini de açıklayarak kullanıcıları az da olsa rahatlatmış oldu.

Dünyanın çeşitli yerlerinde Pokemon Go oyununu oynayan yüzlerce kullanıcı sabah saatlerinden itibaren oyunun yapımcı şirketi olan Niantic şirketine sayısız mail attı. Bu maillerin sonucunda gerekli araştırmayı yapan Niantic resmi Twitter hesabından server sisteminin sorunlu olduğunu açıkladı. Niantic; "Kullanıcıların giriş yapmasını engelleyen bir sorun tespit edildi, en kısa zamanda sorunu çözeceğiz." şeklinde bir tweet attı.

Niantic şirketi sorunun ne zaman çözülebileceğine dair bir açıklama yapmazken gerekli çalışmanın başladığını söyledi. Equinox etkinliğinin devam ettiği şu günlerde birçok Pokemon Go kullanıcısı etkinlikten doğan oyunun ekstra özelliklerinden faydalanmak istiyor. Şirket sorunu kısa sürede çözmek için çalışıyor.

 

kaynak: gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık